Widzew wygrał z Sokołem

Widzew Łódź wygrał kolejny mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Podopieczni Artura Skowronka pokonali w Uniejowie Sokół Aleksandrów 3:0 (0:0). Zwycięskie bramki padły w drugiej połowie, a na listę strzelców wpisywali się: Mariusz Rybicki, Alen Melunović i Michał Płotka.

Skład łodzian zdecydowanie różnił się od tego z Legią Warszawa. Szansę występu dostali przede wszystkim zmiennicy oraz ci zawodnicy, którzy krócej grali. W pierwszej połowie wystąpił testowany Egipcjanin Mohamed Essam. Widzew zaczął strzelać dopiero w drugiej połowie. Najpierw w 65. minucie do siatki rywali trafił Mariusz Rybicki, a następnie na listę strzelców wpisali się Alen Melunović i Michał Płotka.

Widzew Łódź – Sokół Aleksandrów 3:0 (0:0)
Mariusz Rybicki 65, Alen Melunović 74, Michał Płotka 77

Widzew: Maciej Mielcarz – Marcin Kikut, Rafał Augustyniak, Arkadiusz Kasperkiewicz, Michał Płotka – Aleksejs Visnjakovs, Bartłomiej Kasprzak, David Kwiek, Mariusz Rybicki, Mohamed Essam (46′ Maksymilian Rozwandowicz) – Michał Jonczyk (61′ Alen Melunović).

Sokół: Sima – Golański, Bierżyński, Woźniczak, Gajewski – Łągiewczyk, Seweryn, zawodnik testowany, Zwoliński, Pawlak – zawodnik testowany. Na zmiany wchodzili: Ostrowski, Osowski, Obi Uche, Kujawski, Pętela, Wojtczyk, Waszczyk.

Źródło: widzewiak.pl, tssokol.pl, Foto: widzew.pl