Pechowa porażka Zawiszy Rzgów

Porażką 0:1 (0:0) zakończył się mecz Zawiszy Rzgów z rezerwami Legii Warszawa w ramach 22. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Rzgowianie mogą mówić o wielkim pechu ponieważ decydującego gola stracili w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Praktycznie przez całe spotkanie gra była wyrównana. W końcówce kilka niezłych okazji na strzelenie gola mieli rzgowianie. Zawiszy nie udało się jednak ich wykorzystać. To zemściło się w ostatniej akcji, a dokładnie w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Jakuba Pasińskiego zdołał pokonać Robert Bartczak i warszawianie wywieźli ze Rzgowa trzy punkty.

Zawisza Rzgów – Legia II Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Robert Bartczak 90+3

Zawisza: Pasiński – Tonn, Grzywiński ż, Chmielecki ż, Dopierała – Wojtczak, Bronka, Wałęski (73′ Cmielewski), Osiński – Serwaciński (85′ Pękała), Kurstak (73′ Skupiński).