Testowani gracze dali wygraną

Drugi z rzędu wygrany mecz sparingowy zanotowali piłkarze Widzewa Łódź. Pokonali oni w Kraśniku miejscową Stal 2:1 (1:1). Bramki dla Widzewa zdobyli testowani zawodnicy: Michał Przybyła i Michał Grunt.

Na to spotkanie trener Włodzimierz Tylak zabrał ze sobą tylko 14 zawodników. Pozostali uczestnicy zgrupowania w Świdniku trenowali i szykowali się do meczu sparingowego z Avią, który zostanie rozegrany w sobotę.

W pierwszej połowie prowadzenie objęli gospodarze. Widzew miał sporo sytuacji, ale zdołał wyrównać dopiero tuż przed przerwą, po trafieniu Michała Przybyły. Wynik końcowy ustalił w drugiej części meczu inny testowany zawodnik – Michał Grunt.

Po przerwie na boisku pojawił się Eduards Visnjakovs, dla którego to dopiero drugi sparingowy występ tego lata (pierwszy zaliczył w barwach Torpedo).

Stal Kraśnik – Widzew Łódź 1:2 (1:1)Bramki dla Widzewa: Michał Przybyła 45, Michał Grunt 79

Widzew: Frąckowiak (46′ Hamzic) – Kozłowski, Sołtysik, Pidvierny, Del Toro (60′ Czapliński) – Ławniczak, A. Kasperkiewicz (46′ Visnjakovs), Przybyła, Tanchyk – Dosljak, Grunt.

Źródło: widzewiak.pl