Michał Nowacki dał zwycięstwo

KS Paradyż przegrał z Wartą Działoszyn 2:3 (1:0) w meczu 8. kolejki IV ligi łódzkiej. Goście dzięki znakomitej końcówce najpierw doprowadzili do wyrównania, a w doliczonym czasie gry strzelili zwycięskiego gola. Trzy punkty przyjezdnym zapewnił Michał Nowacki. To druga porażka Paradyża na własnym boisku.

Gospodarze bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Już w 2. minucie Michała Różyckiego pokonał Łukasz Berc. Paradyżanie w pierwszym kwadransie mogli rozstrzygnąć losy tego pojedynku. Zabrakło skuteczności. Najlepszą okazję zmarnował Mariusz Koćmin, który z kilku metrów trafił w poprzeczkę. W 13. minucie kontuzjowanego Michała Różyckiego w bramce musiał zastąpić pomocnik Artur Ryś. Od tego momentu z każdą chwilą coraz śmielej zaczęli poczynać sobie goście. W pierwszej odsłonie więcej bramek już jednak nie padło.

Po zmianie stron działoszynianie opanowali środek pola przez co stwarzali więcej sytuacji podbramkowych. W 61. minucie wyrównującego gola strzelił Krzysztof Kukulski. Dziesięć minut później do siatki gości piłkę posłał Tomasz Majsak. W końcówce skuteczniejsi byli piłkarze Warty. W 85. minucie bramkę strzelił Mateusz Stępiński, a w doliczonym czasie gry trzy punkty działoszynianom zapewnił Michał Nowacki.

KS Paradyż – Warta Działoszyn 2:3 (1:0)
Łukasz Berc 2, Tomasz Majsak 71 – Krzysztof Kukulski 61, Mateusz Stępień 85, Michał Nowacki 90+3

KS Paradyż: Jędrzejewski (46′ Łukasik) – Majsak, Bańczyk ż, Telus, Majewski – Grzybek (46′ Kos), Kalinowski, Berc (55′ Śliwka), Gambka – Bińkowski ż (66′ Jura), Koćmin.

Warta Działoszyn: Różycki (13′ Ryś) – Bąkowicz, Grzywiński, Stępień ż, Bartoszek ż – Lisowski ż, Karoń (82′ Nowacki), Walęciak, Ciecierski (78′ Oleszczyk) – Kukulski, Kurpiewski (68′ Grabowski).