Wysoka wygrana Włókniarza Zelów

Włókniarz Zelów (IV liga łódzka) wygrał w Bełchatowie z GUKS Gorzkowice (piotrkowska klasa okręgowa) 5:3 (3:0). Podopieczni trenera Zbigniewa Karbownika losy pojedynku rozstrzygnęli praktycznie w pierwszej połowie, po której prowadzili 3:0.

Pierwszą odsłonę zelowianie całkowicie zdominowali. Czwartoligowiec posiadał wyraźną przewagę i co chwila stwarzał spore zagrożenie pod bramką rywali. Bramki były tylko kwestią czasu. Strzelaninę rozpoczął w 17. minucie Piotr Gołuch. Chwilę później drugiego gola dla Włókniarza zdobył Jakub Dregier, a zaraz po nim na 3:0 podwyższył Błażej Kaliski.

Kolejne bramki padły po przerwie. Grający w okręgówce GUKS zdołał strzelić trzy gole, a zelowianie dołożyli kolejne dwa. Na listę strzelców w drużynie czwartoligowca wpisali się jeszcze Rafał Bednarek i Norbert Dregier.

Włókniarz Zelów – GUKS Gorzkowice 5:3 (3:0)