Rafał Bednarek dał trzy punkty

Od skromnego zwycięstwa 1:0 (0:0) nad Olimpią Jeżów ligową wiosnę rozpoczął mistrz jesieni skierniewickiej klasy okręgowej – Mazovia Rawa Mazowiecka. Podopieczni trenerów Waldemara i Tomasza Stasiewiczów dominowali w całym spotkaniu, a zwycięskiego gola w drugiej połowie z rzutu karnego strzelił Rafał Bednarek.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na trybunach w Rawie Mazowieckiej bramek nie zobaczyli. Dwie dobre okazje zmarnował Robert Cukiert, a jedną Piotr Młynarczyk. Mazovia posiadała wyraźną przewagę, ale przed przerwą nie była w stanie jej udokumentować zdobyczą bramkową.

Dopiero po zmianie stron gospodarzom udało się wyjść na prowadzenie. W 62. minucie w polu karnym Olimpii Krzysztof Mordak faulował Krystiana Wieczorka i arbiter bez wahania wskazał na jedenasty metr. Rzut karny na bramkę zamienił chwilę później Rafał Bednarek. Jak się później okazało było to jedyne trafienie w tym pojedynku i Mazovia skromnie lecz zasłużenie sięgnęła po komplet punktów.

Mazovia Rawa Mazowiecka – Olimpia Jeżów 1:0 (0:0)