Pilica zatamowana przez Hetmana

W swoim kolejnym meczu sparingowym czwartoligowa Pilica Przedbórz przegrała na wyjeździe z Hetmanem Włoszczowa (IV liga świętokrzyska) 1:2 (1:1). Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Rafała Rabendy (na zdjęciu) zdobył Damian Woźniak. Szkoleniowiec Pilicy testował sześciu zawodników. Jak na razie nie wiadomo czy któryś z nich zostanie w drużynie.

Spotkanie nie było porywające, a w większości sytuacjami rządziły indywidualne błędy. Gospodarze byli stroną aktywniejszą i mieli więcej do powiedzenia. Przedborzan stać było jedynie na trafienie Damiana Woźniaka w 36. minucie. Do przerwy był remis 1:1, ale po zmianie stron Hetman zdołał strzelić zwycięskiego gola.

Kolejne spotkanie piłkarze z Przedborza rozegrają już w piątek 31 lipca o godzinie 18:00 na wyjeździe z Neptunem Końskie.

Hetman Włoszczowa – Pilica Przedbórz 2:1 (1:1)
Bramka dla Pilicy:
Damian Woźniak 36

Pilica: zawodnik testowany – Bartkowiak, Jończyk, Ormański, Lizińczyk – Stolarski, zawodnik testowany, Kujawski – zawodnik testowany – Woźniak, zawodnik testowany, na zmiany wchodzili: zawodnik testowany, zawodnik testowany, Madej, Głowacki, Kucharski, Kłobucki.