Pelikan Łowicz pewnie ograł drugoligowca

Nieoczekiwane, aczkolwiek pewne zwycięstwo nad drugoligowcem z Legionowa odniósł Pelikan Łowicz. Drużyna Piotra Zajączkowskiego wygrała 2:0 (1:0), a bramki zdobyli: Jurij Hłuszko i Wojciech Wojcieszyński. W Pelikanie testowany jest 21-letni napastnik Puszczy Niepołomice Dominik Maluga.

Wynik spotkania otworzył w 32. minucie Jurij Hłuszko, a tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Wojciech Wojcieszyński. Na boisku nie widać było różnicy klas dzielącej obie drużyny – wprost przeciwnie, to Pelikan posiadał widoczną przewagę.

Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz 0:2 (0:1)
Bramki: Jurij Hłuszko 32, Wojciech Wojcieszyński 47

Pelikan: Michał Nowak – Gawlik, Wawrzyński, Broniarek, Mroczkowski – Kuczak, Bogołębski, Bella, Wojcieszyński, Parobczyk – Hłuszko.
W drugiej połowie grali: Orzeł, Padzik, Kasprzyk, Woźniak, Mycka, Mroczkowski, Maluga, Bujalski.