MULKS Łask wiceliderem klasy okręgowej

Piłkarze MULKS Łask, którzy są beniaminkiem sieradzkiej klasy okręgowej, zostali wiceliderem tej ligi. W środowe popołudnie łaskowianie wygrali zaległy mecz z LKS Zapole i mają na koncie 22 punkty. W tabeli prowadzi Pogoń Zduńska Wola – 26 punktów. Już do przerwy gospodarze prowadzili 2:1, a po zmianie stron dołożyli trzy kolejne trafienia.

Wynik spotkania otworzył Dominik Gromada, który pokonał bramkarza LKS Zapole w 15. minucie. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Dominik Brajtenbach. Kontaktowego gola dla przyjezdnych zdobył Bartosz Karbowski i wydawało się, że goście mogą sprawić niespodziankę. Po przerwie dominowali jednak łaskowianie. Na 3:1 podwyższył doświadczony Tomasz Marecki, a w końcówce na listę strzelców wpisali się jeszcze Kamil Kurcbuch i Seweryn Kaczorowski.

MULKS Łask – LKS Zapole 5:1 (2:1)
Bramki: Dominik Gromada 15, Dominik Brajtenbach 25, Tomasz Marecki 64, Kamil Kurcbuch 80, Seweryn Kaczorowski 90 – Bartosz Karbowski 31.