Dwanaście bramek w Zduńskiej Woli

Futsalowi wicemistrzowie Polski z Gatty Active Zduńska Wola pokonali w hali przy ul. Złotej 67 Pogoń 04 Szczecin 7:5 (2:1). Był to mecz 17. kolejki futsalowej ekstraklasy. Dzięki wygranej podopieczni trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego pozostali na drugim miejscu w ligowej tabeli.

To był mecz, który kibice długo będą pamiętać. Głównie dlatego, że widzieli aż 12 bramek. Gospodarze objęli prowadzenie już w 5. minucie po celnym strzale Michała Marciniaka. W 13. minucie było jednak 1:1. Pierwsza połowa zakończyła się wygraną Gatty, a gola strzelił niezawodny Daniel Krawczyk. Na początku drugiej odsłony Portowcy doprowadzili do remisu 2:2. W 35. minucie było 5:5, ale ostatnie słowo należało do miejscowych, którzy dwukrotnie pokonali bramkarza Pogoni.

Gatta Active Zduńska Wola – Pogoń 04 Szczecin 7:5 (2:1)
Bramki dla Gatty: Michał Marciniak 5, 29, Daniel Krawczyk 18, 36, Mariusz Milewski 28, 35, Igor Sobalczyk 32

Gatta Active: Miłosiński (Olejnik) – Olczak, Milewski, Och, Pautiak, Stanisławski, Khaniukow, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Szymczak.