Magiczni triumfowali w finale Grand Prix

Drużyna o nazwie Magiczni Zachód wygrała finałowy turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. W meczu finałowym Magiczni pokonali Goł Trans Złoczew 1:0. Na miejscu trzecim Sow-Dach Sieradz-Męka, który wygrał spotkanie o miejsce na podium z Lambdą 2:0. Przed finałem było już wiadomo, że zwycięzcą cyklu Grand Prix został Goł Trans Złoczew.

Na miejscu drugim w klasyfikacji generalnej uplasowali się Magiczni Zachód, a na trzecim Scanfil. Lambda zakończyła rywalizację na czwartej pozycji, Sow-Dach na piątej, a Inter Sieradz-Woźniki na szóstej. Najlepszym bramkarzem cyklu Grand Prix został Bartosz Radwański z Magicznych. Królem strzelców zaś Adrian Sroczyński z Goł-Trans – 18 bramek.

Fot: MOSiR Sieradz