Nokaut tuż po przerwie

Po pewne trzy punkty sięgnęła w 22. kolejce III ligi łódzko- mazowieckiej Warta Sieradz. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka wygrali w Karczewie z miejscowym Mazurem 2:0 (0:0). Losy spotkania sieradzanie rozstrzygnęli tuż na początku drugiej połowy kiedy strzelili rywalom dwa gole.

Było to wyrównane spotkanie z małą ilością sytuacji podbramkowych. Ciężko gra się z rywalem, który jest zdeterminowany do walki o utrzymanie. Bardzo szybko strzeliliśmy dwie bramki na początku drugiej połowy i to praktycznie rozstrzygnęło to spotkanie. Cieszymy się z pierwszych trzech punktów na wiosnę – powiedział Bogdan Jóźwiak, trener Warty Sieradz.

Mazur Karczew – Warta Sieradz 0:2 (0:0)
Przemysław Różycki 47, Łukasz Mitek 47

Warta: Adamek – Pietras, Nowak, Krymarys, Sosnowski – Bogdan, Stasiak, Kobierski, Różycki (60′ Woźniak), Mitek (75′ Szumicki) – Jezierski.