Pomeczowa bójka w Leśmierzu

Skandalem zakończyło się spotkanie łódzkiej klasy A (grupa III) Sparta Leśmierz – LKS Świnice Warckie (na boisku 2:6). Grupa miejscowych kibiców wdała się w bójkę z zawodnikami gości. Szarpanina trwała kilka minut, a w jej wyniku ucierpiał nawet samochód – informuje portal ele24.net.

Na boisku zdecydowaną przewagę mieli goście, którzy do przerwy prowadzili 3:2, a w drugiej połowie dołożyli jeszcze trzy gole i zakończyli spotkanie efektowną wygraną 6:2. Najprawdopodobniej nie spodobało się to kibicom Sparty, którzy postanowili spróbować swoich sił z piłkarzami ze Świnic Warckich. Szarpanina trwała kilka minut, a jak informuje dziennikarz ele24.net w jej wyniku uszkodzony został samochód jednego z kibiców. Sprawą z pewnością zajmie się Wydział Dyscypliny ŁZPN. Niewykluczone, że posypią się surowe kary.

Źródło i zdjęcie: ele24.net.