Młody Bełchatów nadal w grze

Piąte z rzędu zwycięstwo wiosną odnieśli juniorzy starsi GKS Bełchatów pokonując na wyjeździe Olimpię Elbląg 4:1 (2:1). Po tej wygranej bełchatowska drużyna wciąż liczy się w walce o pierwsze miejsce w grupie I Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Do lidera – UKS SMS Łódź młodzi bełchatowianie tracą cztery punkty.

Już w 4. minucie goście objęli prowadzenie po trafieniu Tomasza Płoszki. Wyrównanie padło dziewięć minut później po rzucie karnym. Bełchatowianie ponownie wygrywali jeszcze przed przerwą. W 36. minucie bramkarza Olimpii pokonał Dawid Flaszka. W drugiej połowie GKS dołożył jeszcze dwa gole (Flaszka i Damian Grzejda). Za dwa tygodnie (27 kwietnia) GKS zagra ponownie na wyjeździe, tym razem z Bronią Radom.

Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów 1:4
Bramki dla GKS: Tomasz Płoszka 4, Dawid Flaszka 36, 60 (k), Damian Grzejda 90+1

GKS: Paprocki – Bąkowicz (70′ Hertel), Stępień, Świąder, Kołodziej – Płoszka (57′ Bociek), Raś (62′ Sitarz) – Maciejewski, Kondracki, Grzejda – Flaszka (75′ Opyd).

Źródło: gksbelchatow.com