Bistuła zaczął od porażki

Od porażki pracę z pierwszą drużyną Sokoła Aleksandrów rozpoczął Michał Bistuła. Jego podopieczni przegrali na wyjeździe w spotkaniu 28. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:1 (0:0). Tym samym zielono-biali Wielkanoc spędzą w strefie zagrożonej spadkiem.

Piłkarze z Aleksandrowa w pierwszym kwadransie tego meczu starali się grać wysokim pressingiem. Sprawiało to sporo kłopotów gospodarzom w wyprowadzaniu akcji. Później gra przeniosła się w środkowa strefę boiska i optyczną przewagę osiągnęła Pogoń. Sokół starał się grać z kontry. Najlepszą okazję na bramkę zielono-biali mieli w 40. minucie. Po wrzutce w pole karne Damiana Pawlaka minimalnie nad poprzeczką główkował Przemysław Woźniczak.

Po przerwie goście przeważali jednak nie potrafili skutecznie zaskoczyć rywali. Grodziszczanie w drugiej połowie stworzyli sobie dwie groźne sytuacje, z których jedną wykorzystali. W 82. minucie po strzale Jakuba Kołaczka bramkarz Sokoła Arkadiusz Sima odbił piłkę przed siebie. Ta trafiła na piąty metr do Tomasza Feliksiaka, który nie miał problemu z umieszczeniem futbolówki w siatce. Gospodarze od tego momentu cofnęli się do defensywy i bronili wyniku. Piłkarzom z Aleksandrowa nie udało się zdobyć wyrównującej bramki i z Grodziska Mazowieckiego wrócili bez zdobyczy punktowej.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Aleksandrów 1:0 (0:0)