Remis rezerw GKS Bełchatów

W meczu 28. kolejki III Ligi łódzko-mazowieckiej PGE GKS II Bełchatów zremisował na swoim obiekcie z Żyrardowianką Żyrardów 1:1 (1:0). Bramkę dla drużyny „Brunatnych” zdobył w 7. minucie Krystian Stolarczyk.

Bełchatowianom nie udało się jednak utrzymać tego prowadzenia. Żyrardowianka wyrównała tuż po przerwie po trafieniu Pawła Jakóbiaka. Żadna z drużyn nie strzeliła już bramki i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Dla będących w trudnej sytuacji bełchatowian ten podział punktów oznacza pięciopunktową stratę do piętnastego miejsca w tabeli, które zajmuje obecnie Huragan Wołomin. Aby mieć szansę na utrzymanie w lidze młody zespół Bełchatowa trenowany przez Krystiana Kieracha musi zacząć wygrywać.

PGE GKS II Bełchatów – Żyrardowianka Żyrardów 1:1 (1:0)
Bramki: Krystian Stolarczyk 7 – Paweł Jakóbiak 48

PGE GKS II: Lenarcik – Turniak, Górski, Witasik, Szymorek – Grzelak (68′ Rośniak), Gul, Stolarczyk – Renusz (83′  Flaszka) – Bartosiak (77′ Zięba) – Rynkiewicz (55′ Łabędzki).