W Zelowie deszczowo i remisowo

Włókniarz Zelów zremisował z Widokiem Skierniewice 1:1 (0:0) w spotkaniu 26. kolejki IV ligi łódzkiej. Obie bramki padły w drugiej połowie meczu. Prowadzenie dał gospodarzom Jakub Dregier, a wyrównał siedem minut później Dariusz Lipiński.

Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach. Obfite opady deszczu uniemożliwiły dokładne zagrania i na boisku rządził przypadek. Osiem minut po wznowieniu gry prowadzenie dał Włókniarzowi Jakub Dregier. Wyrównał przepięknym stZelów - Widokrzałem z rzutu wolnego Dariusz Lipiński. Zawodnik Widoku pokonał Alessandro Maginiego uderzeniem z około 35 metrów. W końcówce spotkania przewagę mieli goście, ale wynik meczu nie uległ już zmianie.

Warto dodać, że na stadion w Zelowie wrócił Mariusz Wilkowiecki. Znany w naszym regionie szkoleniowiec prowadzi obecnie Widok Skierniewice, ale wcześniej między innymi pracował w Zelowie.

Włókniarz Zelów – Widok Skierniewice 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Dregier 53 – Dariusz Lipiński 60

Włókniarz: Magini – Muszyński, Ratajczyk, Perka (65′ Kucharski), Noga – Bendkowski ż, Jakub Dregier, Świątek (60′ Kieraś), Dolewka ż (81′ Krajda) – Norbert Dregier, Bednarek.
Trener: Zbigniew Karbownik

Widok: Stolarek – Mitrowski, Borowiec, Kurzawa, Staszewski – Potocki ż, Basiński, Markowski (75′ Stefaniak), Lipiński, Sztocki (55′ Sawicki ż) – Cybulski.
Trener: Mariusz Wilkowiecki

Sędziował: Marcin Tądel (Sieradz). Widzów: 50

Źrodło: własne, widokskierniewice.pl. Zdjęcie: widokskierniewice.pl