Pewna wygrana rezerw GKS

W meczu 30. kolejki III Ligi łódzko-mazowieckiej rezerwy PGE GKS Bełchatów pokonały na stadionie przy Sportowej GKP Targówek (Warszawa) 4:1 (3:0). W składzie gospodarzy było kilku zawodników z pierwszej drużyny. Przewaga bełchatowian nie podlegała dyskusji.

Prowadzona przez trenera Krystiana Kieracha drużyna od początku nadawała ton wydarzeniom na boisku. Już do przerwy było 3:0. W drugiej połowie gra się nieco wyrównała, ale zespół przyjezdny nawet przez chwilę nie mógł pomyśleć o wywiezieniu z Bełchatowa punktu. Po dwa gole zdobyli dla zwycięzców: Andreja Prokić i Kamil Poźniak. Cieszyć musi także powrót na boisko rekonwalescenta Kamila Wacławczyka.

PGE GKS II Bełchatów – GKP Targówek (Warszawa) 4:1 (3:0)
Bramki dla PGE GKS: Kamil Poźniak 13, 77, Andreja Prokić 27, 42

PGE GKS II: Podleśny – Grzelak, Witasik ż, Flis ż, Szymorek (86 Sznigir ż) – Rośniak (63′ Zięba), Rachwał, Poźniak, Wacławczyk (82′ Gul), Prokić (79′ Łabędzki) – Bartosiak.

Źródło: gksbelchatow.com