Rehabilitacja MKS Zduńska Wola

Po przegranym meczu derbowym z Olimpią Karsznice Zduńska Wola Miejski Klub Sportowy bez problemu pokonał UKS Ustków 6:1 (1:0) w spotkaniu 25. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. O wygranej zdecydowała druga połowa, w której MKS zdobył aż pięć bramek.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 4. minucie za sprawą Michała Pietrzykowskiego. Mimo sporej przewagi w pierwszej odsłonie zduńskowolanie strzelili tylko jednego gola. Po zmianie stron niespodziewanie wyrównał Sławomir Wawrowski. Ta strata podziałała na gospodarzy jak płachta na byka. MKS osiągnął momentami SONY DSCogromną przewagę w polu. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 59. minucie na listę strzelców wpisał się Filip Jaszczak. Następnie dwukrotnie do siatki Ustkowa trafił Dawid Kępniak, a na 5:1 z rzutu karnego podwyższył Łukasz Rakowski. Końcowy rezultat w 82. minucie ustalił Pietrzykowski.

MKS Zduńska Wola – UKS Ustków 6:1 (1:0)
Michał Pietrzykowski 4, 82, Filip Jaszczak 59, Dawid Kępniak 67, 69, Łukasz Rakowski 77-karny – Sławomir Wawrowski 49

Źródło: Lech Kulma