AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski OZPN Piotrków opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, obu klas A oraz klas B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

getry piłkarskie keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 24 maja)
17:00 – GUKS Gorzkowice – Polonia Piotrków – M. Dzwonkowski, A. Kozłowski, R. Koniarski
17:00 – Ceramika Opoczno – LKS Lubochnia – M. Kurzawski, I. Drózdz, F. Barczak
17:00 – Skalnik Sulejów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – D. Łuczyński, A. Nowak, T. Lewandowski
(niedziela – 25 maja)
11:00 – Omega II Kleszczów – Kawaleria Tomaszów – P. Niedźwiecki, P. Suszyński, Waldemar Markiewicz
15:00 – Grabka Grabica – KS Poświętne – R. Kaczor, T. Haładaj, D. Jałmużna
16:00 – LKS Mniszków – Szczerbiec Wolbórz – M. Kieszkowski, P. Kotarski, D. Pieścik
17:00 – WOY Bukowiec Opoczyński – LKS Wola Krzysztoporska – J. Majchrowski, P. Pryczek, Z. Białas
17:00 – Gerlach Drzewica – Świt Kamieńsk – S. Głowacki, B. Janiec, M. Dajcz

Klasa A grupa I
(sobota – 24 maja)
15:00 – RKS Rzeczyca – LKS Radzice – B. Janiec, M. Kieszkowski, Rafał Jurek
17:00 – Stal Niewiadów – Polonia Rokiciny – D. Gąsior, R. Rybak, D. Sikorski
17:00 – Syrenka Zakościele – LKS Białaczów – Ł. Błotnicki, J. Majchrowski, J. Dąbrowski
(niedziela – 25 maja)
11:00 – Tęcza Janków – Kasztelan Żarnów – I. Dróżdż, T. Krawczyk, Ł. Sigorski
11:00 – LKS Żelechlinek – Pionier Baby – P. Pryczek, P. Kotarski, J. Krajewski
16:00 – Atom Januszewice – Relax Czerniewice – P. Chmielewski, A. Gadomski, D. Sikorski

Klasa A grupa II
(sobota – 24 maja)
17:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Czarni Rozprza – P. Kowalik, S. Głowacki, A. Burdach
17:00 – Start Niechcice – Polonia Gorzędów – Marcin Mielczarek, G. Muskała, E. Giermata
17:30 – Luciążanka Przygłów – Astoria II Szczerców – P. Suszyński, P. Niedzwiecki, W. Burzyński
(niedziela – 25 maja)
17:00 – GKS Rogi – Hetman Rusiec – D. Łuczyński, A. Nowak, R. Koniarski
17:00 – Victoria Żytno – Zapał Krzętów – M. Dzwonkowski, A. Kozłowski, E. Giermata

Klasa B grupa I
(sobota – 24 maja)
17:00 – Olimpia Wola Załężna – Modrzewianka Modrzew – Z. Białas
(niedziela – 25 maja)
14:00 – IKS Inowłódz – Błysk Aleksandrów – A. Sinicki
15:00 – LKS Czarnocin – LUKS Mroczków-Dzielna – D. Gaca
15:00 – LKS Będków – Motor Bujniczki – P. Kowalik

Klasa B grupa II
(sobota – 24 maja)
16:00 – EBE SPN Bełchatów – Victoria Woźniki – Ł. Sigorski
17:00 – Błękitni Chabielice – Start Lgota Wielka – D. Pieścik
(niedziela – 25 maja)
17:00 – Piast Krzywanice – VIS Gidle – T. Rośniak

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
gosc
8 lat temu

Panowie kto ma sedziowac ??? zawsze sedziego winny wezcie sie za gre !! moze skoro wy tacy znawcy jestescie to zapiszecie sie na kurs i zmienicie polska pilke takich zdolnych ludzi potrzeba – Fachowców !! skoro tak krytykuja to pewnie sie bardzo dobrze znaja – pomozcie sedzia !!

kibic
8 lat temu

do jaco tępaku odpowiedz mi na proste pytanie jaki zawodnik z sulejoea gra w mniszkowie

do bolek
8 lat temu

Tobie bardziej się przyda wizyta :))))))))
Ja znam doskonale temat…

8 lat temu

Do widza – idź do lekarza , na pewno Ci pomoże, ponieważ Twoja indolencja i brak znajomości tematu wręcz poraża .

spiner
8 lat temu

@fan
przyjedz na mecz i zobacz jak sedzia bedzie gwizdac