Awans KS Chojne do okręgówki

Piłkarze KS Chojne na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek II grupy sieradzkiej klasy A zapewnili sobie awans do klasy okręgowej. W czwartkowym pojedynku chojnianie wygrali na wyjeździe z LZS Rębieskie 4:2, a najgroźniejszy rywal LKS Zapole stracił punkty w Szadku.

W czwartkowych pojedynkach 33. kolejki obyło się bez większych niespodzianek. Dzięki walkowerom trzy punkty na swoje konto bez rozgrywania spotkań mogły sobie dopisać drużyny: MKS Zduńska Wola, LKS Kwiatkowice i TS Gruszczyce. W dalszym ciągu nie wiadomo kto oprócz KS Chojne awansuje do okręgówki. Największe szanse ma druga w tabeli drużyna ze Zduńskiej Woli. Po piętach MKS do ostatniej kolejki depcze LKS Zapole, który musi wygrać w najbliższym meczu i liczyć na potknięcie zduńskowolan. Już dawno z klasą A pożegnały się: Ostrovia Ostrówek, TS Gruszczyce, RKS Rychłocice i GKS Burzenin. Poniżej prezentujemy wyniki czwartkowych spotkań.

Błyskawica Klonowa – Tęcza Brodnia 1:4
MKS Zduńska Wola – RKS Rychłocice 3:0 – walkower, goście wycofali się z rozgrywek
Ostrovia Ostrówek – LKS Kwiatkowice 0:3 – walkower, gospodarze wycofali się z rozgrywek
TS Gruszczyce- GKS Burzenin 3:0 – walkower, goście wycofali się z rozgrywek