Concordia rozbiła rezerwy Zawiszy

Concordia Piotrków (piotrkowska klasa okręgowa) pewnie pokonała rezerwy Zawiszy Rzgów 4:0 (2:0) w sparingowym spotkaniu, które odbyło się w Piotrkowie. Przewaga gospodarzy nie podlegała żadnej dyskusji. Już w 2. minucie spotkania wynik otworzył Daniel Jaworski.

W 35. minucie na 2:0 podwyższył Diego Bezerra. Kolejne bramki padły już w drugiej połowie, a bramkarza Zawiszy II pokonali: Tavinho (58. min) i Jakub Bąbol (82. min). Trener Mariusz Duchnowski (na zdjęciu) nadal nie jest pewny tego których zawodników będzie miał do dyspozycji w pierwszym meczu nowego sezonu z Omegą II Kleszczów.

Mam zapewnienie prezesa, że będę dysponował przynajmniej 15-16 zawodnikami. Wiadomo, że Brazylijczycy dzisiaj są, a jutro może ich nie być. Jestem jednak dobrej myśli – mówił szkoleniowiec Concordii.

Piotrkowski zespół kolejny sparing rozegra w najbliższą sobotę (2 sierpnia) na własnym boisku z Wartą Mstów (częstochowska klasa okręgowa). Początek spotkania zaplanowano na 17:30.