Czarni Rozprza zrobili pierwszy krok

W najciekawszym spotkaniu 1. kolejki II grupy piotrkowskiej klasy A Czarni Rozprza bez żadnych problemów pokonali rezerwy Astorii Szczerców 4:1 (3:0). W klubie z Rozprzy nikt nie ukrywa, że celem na ten sezon jest awans do piotrkowskiej klasy okręgowej. Pierwszy krok został więc zrobiony.

Już do przerwy goście prowadzili 3:0. Wynik spotkania otworzył w 5. minucie Piotr Laszczyk, który pokonał bramkarza Astorii II strzałem zza linii pola karnego.

Sześć minut później było już 2:0 dla Czarnych. Podanie Michała Stępnia wykorzystał Kamil Szulc. Ten sam zawodnik nie pomylił się w 22. minucie z rzutu karnego i podwyższył prowadzenie przyjezdnych. Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy drugą żółtą kartkę obejrzał kapitan Czarnych Tomasz Miler. Nie wpłynęło jednak to na przebieg spotkania. W drugiej połowie nadal tempo gry nadawali Czarni. Efektem był trzeci gol Szulca, który dał drużynie z Rozprzy prowadzenie różnicą czterech bramek. Astoria II odpowiedziała jedną bramką, która jak się później okazało ustaliła wynik spotkania.

Zdjęcie i źródło: czarnirozprza.futbolowo.pl