Włókniarz Pabianice pokonał Termy

Beniaminek klasy okręgowej z Pabianic kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Włókniarz Pabianice dzięki świetnej postawie w drugiej połowie spotkania pokonał Termy Uniejów 3:1 (0:1). Decydujące o wygranej bramki padły w ostatnich dziesięciu minutach meczu. Zdobyli je: Mateusz Klimek i Damian Madaj.

Po pierwszej połowie prowadził zespół z Uniejowa. Jedynego gola w tej części gry zdobył Janusz Jonczyk, który pokonał Damiana Rzeźniczaka. Włókniarz nie zamierzał się poddawać. Sześć minut po wznowieniu gry Mateusz Klimek wykorzystał dośrodkowanie Michała Kacprzyka i w Pabianicach zrobiło się 1:1. Na kwadrans przed końcem drugą żółtą kartkę obejrzał Kacprzyk i wydawało się, że to Termy będą bliższe zwycięstwa. Końcówka należała jednak do grającego w dziesiątkę beniaminka. Prowadzenie dał Włókniarzowi w 83. minucie Klimek. Chwilę później Termy mogły wyrównać, ale nie wykorzystały rzutu karnego. Wynik spotkania ustalił Damian Madaj.

Włókniarz Pabianice – Termy Uniejów 3:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Klimek 51, 83, Damian Madaj 89 – Janusz Jonczyk 36