Mariusz Rachubiński dał zwycięstwo

Nie zwalniają tempa piłkarze Neru Poddębice. Podopieczni Witolda Obarka odnieśli kolejne pewne zwycięstwo. Poddębiczanie tym razem wygrali w wyjazdowym meczu 6. kolejki IV ligi łódzkiej z Piastem Błaszki 2:0 (1:0). Obie bramki dla gości strzelił Mariusz Rachubiński.

Gospodarze grali bardzo ambitnie i skupili się głównie na grze obronnej. Piast bronił się skutecznie do 24. minuty. Wtedy Mariusz Rachubiński po raz pierwszy w tym spotkaniu pokonał Alberta Kamańczyka. Golkiper gości po raz drugi skapitulował w 80. minucie.

Dzięki tej wygranej poddębiczanie zachowali drugą pozycję w ligowej tabeli i w sobotę zmierzą się w arcyważnym pojedynku ze Zjednoczonymi Stryków, którzy po wygranej z Astorią Szczerców wskoczyli na trzecią lokatę.

Piast Błaszki – Ner Poddębice 0:2 (0:1)
Mariusz Rachubiński 24, 80

Piast: Kamańczyk – Wieczorek, Wierucki ż, Wiktorowski, Płóciennik – Wróbel (72′ Kaczmarek), Rymarski, Sroczyński (67′ Ibusz), Stępiński (67′ Sobis) – Helt ż, Gil (80′ Kępski).

Ner: Sokołowicz – Pałczyński, Czekalski, Owczarek – Jurkowski ż (62′ Szmytka ż), Woźniak, Jarczewski (85′ Makowski), Świątkiewicz, Ziober – Rachubiński, Okoński ż (80′ Pietrzak).

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl