Wieluń nie dał rady rezerwom Legii

Legia II Warszawa pewnie pokonała w Wieluniu miejscowy WKS 4:1 (1:0) w spotkaniu 6. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Rezerwy mistrza Polski wystąpiły wzmocnione kilkoma zawodnikami ze pierwszego składu. Dwa gole zdobył w Wieluniu Arkadiusz Piech.

Do przerwy legioniści prowadzili 1:0 po bramce Łukasza Monety, który wykorzystał świetne podanie Igora Lewczuka. Okazję do wyrównania miał Dawid Przezak. Fatalnie jednak przestrzelił po podaniu od Błażeja Karasiaka. O wyniku spotkania zdecydowały pierwsze minuty drugiej odsłony. Dwie dwójkowe akcje Arkadiusza Piecha z Michałem Bajdurem dały gościom prowadzenie 3:0. WKS w 64. minucie strzelił honorowego jak się później okazało gola. Przepięknym strzałem z dystansu popisał się Marcin Adamczyk. Bramka – stadiony świata, Wynik meczu chwilę później ustalił Piech i Legia wywiozła z Wielunia komplet punktów.

WKS Wieluń – Legia II Warszawa 1:4 (0:1)
Bramka dla WKS: Marcin Adamczyk 60

WKS Wieluń: Kotecki – Ciężki (77′ Dubiel), Karasiak, Maczurek, Fornalczyk – Piotr Przezak, Wójcicki (26′ Matusiak, 56′ Wira), Adamczyk, Banaś, Zawieja – Dawid Przezak.

Źródło: radiozw.com.pl