Omega znów odbiła się od dna

Omega Kleszczów ponownie opuściła ostatnie miejsce w tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej. Kleszczowianie pewnie wygrali w Białobrzegach z miejscową Pilicą 3:1 (2:0). Omega zajmuje piętnaste miejsce, ale do szóstej Warty Sieradz traci tylko dwa punkty.

Nieoficjalnie mówiło się, że porażka w Białobrzegach oznaczałaby zmiany na ławce trenerskiej w Kleszczowie. Do takich zmian na razie jednak nie dojdzie bo drużyna Marcina Węglewskiego i Tomasza Jaworskiego rozegrała z Pilicą bardzo dobre spotkanie. Wynik meczu otworzył w 18. minucie Łukasz Marciniak wykorzystując świetne zagranie Adriana Łuckiego. Drugi gol padł tuż przed przerwą. Dawid Berg ośmieszył obrońców Pilicy i pewnie podwyższył prowadzenie. Sześć minut po wznowieniu gry Omega prowadziła już 3:0. Po dośrodkowaniu Dominika Cukiernika futbolówkę skierował do siatki Jakub Rozwandowicz. Pilica na jedenaście minut przed końcem meczu zdobyła honorowego gola. Pawła Wiśniewskiego pokonał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najgroźniejszy gracz Pilicy Kamil Matulka.

Pilica Białobrzegi – Omega Kleszczów 1:3 (0:2)
Bramki dla Omegi: Łukasz Marciniak 18, Dawid Berg 43, Jakub Rozwandowicz 51

Omega: Paweł Wiśniewski – Łucki, Krymarys ż, Paweł Kowalski ż, Grzelak (18′ Solecki) – Zawodziński (70′ Górski), Marciniak, Czaplarski, Rozwandowicz (87′ Kabziński), Cukiernik (70′ Dryja) – Berg.