UKS SMS Łódź nadal z kompletem

Nie zwalniają tempa piłkarki UKS SMS Łódź, których celem jest awans do Ekstraligi kobiet. Łodzianki wygrały czwarty kolejny mecz. Tym razem na własnym boisku bez żadnych problemów odprawiły z kwitkiem Stomil Olsztyn 7:0. Już do przerwy UKS SMS prowadził różnicą sześciu bramek.

Stomil Olsztyn w dotychczasowych meczach nie zdobył nawet jednego gola i absolutnym faworytem meczu były łodzianki. Różnicę klas było widać od pierwszego gwizdka sędziów. Tak naprawdę to UKS SMS urządził sobie strzelecki trening. Wynik spotkania otworzyła w 10. minucie Michalina Kowalska. Kolejne bramki zdobywały: Martyna Wiankowska, Kinga Molenda, Wiankowska, Kowalska i tuż przed przerwą Monika Walak. Zanosiło się nawet na dwucyfrowy wynik, ale po przerwie łodzianki nieco odpuściły i dołożyły tylko jednego gola. Rezultat na 7:0 ustaliła Julita Ziółkowska.

Po czterech kolejkach UKS SMS Łódź pewnie prowadzi w tabeli I ligi (grupa północna). Na koncie ma komplet 12 punktów i świetny bilans bramkowy – 24:4.

UKS SMS Łódź – Stomil Olsztyn 7:0 (6:0)
Bramki dla UKS SMS: Michalina Kowalska 10, 43, Martyna Wiankowska 18, 27, Kinga Molenda 22, Monika Walak 45+2, Julita Ziółkowska 87.