Przerwany mecz w Rogowie

Nie rozegrano całego meczu 4. kolejki II grupy łódzkiej klasy A pomiędzy Pogonią Rogów a Strugą Dobieszków. Goście nie wyszli na drugą połowę ze względu na zdekompletowanie. Podczas pierwszej odsłony kontuzji doznało aż pięciu zawodników przyjezdnych, którzy nie byli w stanie kontynuować zawodów.

Do Rogowa dobieszkowianie przyjechali w zaledwie jedenastoosobowym składzie. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 6:0. W trakcie przerwy opiekun Strugi poinformował arbitrów o kontuzji aż pięciu zawodników, których z dalszej rywalizacji wyeliminowały urazy. Ze względu na brak zmienników zespół gości został zatem zdekompletowany. Sędzia został zmuszony odgwizdać zakończenie zawodów.

Sprawą zajmie się Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Najprawdopodobniej spotkanie zostanie zweryfikowane jako walkower dla gospodarzy z zachowaniem rezultatu z boiska.

4 komentarzy
Obserwator
9 lat temu

Panie Saj, warto jeszcze dodać, że już w pierwszej minucie spotkania zawodnik Dobieszkowa otrzymał czerwoną kartkę za faul (kopnięcie przeciwnika bez piłki). Zdaniem gości kontrowersyjne zachowanie sędziego, który natomiast znajdował się metr od całego zdarzenia i bez wahania od razu wyciągnął czerwony kartonik. Już wtedy działacze Dobieszkowa krzyczeli do swoich zawodników żeby zeszli z boiska. Ci natomiast dograli pierwszą połowę do końca. W przerwie natomiast rzeczywiście bodajże prezes lub trener gości zgłosił sędziemu pięć kontuzji. Kontuzji których na pewno nie doznali w ciągu pierwszej połowy spotkania i gry z Pogonią, ponieważ nie było żadnego faulu. Pozdrawiam. Obserwator

gabryś
9 lat temu

oj czyżby Rogów musiał awansowa za wszelką cenę ?

zybi
9 lat temu

tu komentarz jest zbyteczny!!! nie trzeba być na takim meczu, żeby DOMYŚLIĆ się jaki był tak naprawdę prawdziwy powód nie wyjścia na drugą połowę drużyny gości… (jako kibic, nie widziałem popełnianych błędów sędziego, wręcz przeciwnie prawidłowo pokazana kartka! agresją meczu się nie wygrywa… ale w dziesiątkę można!!!! już nie jednokrotnie to UDOWODNILIŚMY)

kibic
9 lat temu

kto byl na tym meczu to wie jak wygladala praca sedziego glownego pobil rekort swiata dal najlepszemu zawodnikowi dobieszkowa czerwona kartke juz w pierwszej minucie meczu i tym ustawil wynik rywalizacji niewiem jak taki sedzia moze byc dalej sedzia nawet w klasie a szkoda tylko tych wszystkich ludzi ktorzy przybyli im naleza sie przeprosiny od pana sedziego chyba ze sprawa ma glepsze dno