Sprawy Brąszewic i Kraszkowic w środę

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Sieradzu na środę wyznaczył termin posiedzenia Wydziału Dyscypliny, który zajmie się sprawami: pobitego sędziego w Brąszewicach i pobitych piłkarzy w Kraszkowicach. Początek posiedzenia zaplanowano na godzinę 15:00.

Przypomnijmy, że do incydentu w Brąszewicach doszło w niedzielę 1 września. Po meczu klasy okręgowej pomiędzy LZS Brąszewice z LGKS Charłupia Mała do schodzących z placu gry sędziów podbiegł nieoczekiwanie kibic miejscowej drużyny, który z całej siły uderzył sędziego asystenta w tył głowy.

Natomiast wydarzenia w Kraszkowicach miały miejsce w ostatnią niedzielę 7 września. Z relacji świadków wynika, że około 70. minuty spotkania klasy A (grupa I) pomiędzy KS Kraszkowice a Rolnikiem Skąpa na boisko wbiegli fani drużyny gospodarzy i zaczęli bić piłkarzy gości.

7 komentarzy
ZGODA

Do brucce

zgodnie z regulaminem jeżeli kibice nie zostaną usunięci z murawy boiska w ciągu 5 minut mecz powinien być przerwany …. i walkower tylko dla kogo gospodarzy , gości czy obustronny ale tego nie ma napisanego w regulaminie rozgrywek na rok 2014/15 . To jutro wydział dyscypliny może być chory ????? tyle będzie do przemyślenia ??/ kluby będą się starać o najmniejszy wydział kary ……..

brucce

rozwiazanie jedno: walkowery na niekorzysc gospodarzy i nadzor nad klubami, jesli nie…wypad z wandalizmem…kasa to.nie wszystko Ozpn…

ono

jak dostana wysoka kare to nie przystapia do rozgrywek ozpn w plecy bedzie sporo pieniazkow kry dyswalifikacji mowmy NIE dla debilizmu na boisku i poza nim

poli

proponuje dla każdego z powyższych zespołów -12 pkt i kary finansowe. będzie to bardzo dobra przestroga dla innych klubów i może „działacze” klubowi trochę bardziej zaangażują się w sprawy bezpieczeństwa. inaczej takie sytuacje będą się zdarzać bardzo często. jak będzie to tylko śmieszna kara finansowa to zaraz wydarzą sie podobne sytuacje. w myśl zasady: „za 300 zł to ja sam temu sędziemu pierd…”

tadeusz

OZPN tylko pogrozi paluszkiem klubą a dlaczego, w przypadku Brąszewic dlatego działaczami jest dwóch milicjantów jeden z Błaszek drugi z Sieradza kto chce mieć przerąbane ???? choć to nie pierwszy wybryk . Kraszkowice zawsze kibice prowokacyjnie i szukających zatargów . Co do kar to przewiduję 500 zł dla Brąszewic i 300 zł dla Kraszkowic tłumaczenie klubów będzie że na więcej ich stać i może jakiś mecz jako gospodarz poza swoim obiektem ,ale w to nie sądzę . KPINY dla OZPN Sieradz .