Pechowa kontuzja Patryka Krymarysa

Omega Kleszczów pierwszym ćwierćfinalistą w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. Trzecioligowiec pewnie pokonał na wyjeździe Ceramikę Opoczno (piotrkowska klasa okręgowa) 5:0 (2:0). Wygrana okupiona została kontuzją Patryka Krymarysa.

Krymarys otworzył w 20. minucie wynik spotkania. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Paweł Kowalski. Kolejne bramki padały w drugiej części. Dwukrotnie bramkarza z Opoczna pokonał Krzysztof Kowalski, a jednego gola dołożył także Hubert Górski. Bolesnej kontuzji doznał strzelec pierwszej bramki. Patryk Krymarys zderzył się z bramkarzem Omegi Michałem Zientarskim i rozciął brodę oraz język. Pojechał do opoczyńskiego szpitala gdzie założono mu cztery szwy. Znając charakter walecznego zawodnika można przyjmować zakłady, że zagra w sobotnim meczu ligowym przeciwko Radomiakowi Radom.