Olaf Okoński błysnął w Szczercowie

Kolejne zwycięstwo odniósł w czwartoligowych rozgrywkach Ner Poddębice. Podopieczni Witolda Obarka przywieźli komplet punktów ze Szczercowa. Pokonali 2:1 (0:1) miejscową Astorię, a obie bramki dla gości zdobył pozyskany z ŁKS Łódź Olaf Okoński. Astoria prowadziła po trafieniu Pawła Wieczorka.

Faworytem meczu byli przyjezdni. Astoria nie zamierzała jednak się bronić i to podopieczni Roberta Rogana zdobyli pierwszą bramkę. W 40. minucie Macieja Marciniaka pokonał Paweł Wieczorek. Po zmianie stron Ner szybko zadał dwa ciosy. Na listę strzelców w 47 i 49. minucie wpisał się Olaf Okoński. Przyjezdni starali się od tego momentu kontrolować przebieg meczu, ale Astoria miała swoje szanse aby doprowadzić do wyrównania. Zabrakło jednak skuteczności i to Ner cieszył się z kompletu punktów po ostatnim gwizdku sędziego.

Astoria Szczerców – Ner Poddębice 1:2 (1:0)
Bramki: Paweł Wieczorek 40 – Olaf Okoński 47,49

Astoria: Telążka – Landowski ż, Stępnik ż, Pęciak, Sadziński – Skalski (65′ Ciurzycki), Rudzki, Wojciechowski, Wieczorek ż, Matysiak ż (80′ Siewiera) – Ulfik.
Trener: Robert Rogan

Ner: Marciniak – Pałczyński, Czekalski, Owczarek – Jurkowski ż, Woźniak, Dopierała, Świątkiewicz (89′ Stajewski), Jarczewski ż (70′ Szmytka ż) – Okoński, Rachubiński.
Trener: Witold Obarek

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl