AKTUALNOŚCI
Piotrków: obsada sędziowska

Wydział Sędziowski Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 11 października)
15:00 – GUKS Gorzkowice – LKS Mniszków – G. Muskała, M. Ledwan, A. Kozłowski
15:00 – LKS Mierzyn – KS Poświętne – A. Nowak, D. Kierczak, E. Giermata
15:00 – Concordia Piotrków – Ceramika Opoczno – R. Mielczarek, T. Krawczyk, D. Łukasiński
15:30 – Świt Kamieńsk – Omega II Kleszczów – P. Pryczek, D. Gąsior, R. Kaczor
15:30 – LKS Lubochnia – Zjednoczeni Bełchatów – T. Bąbol, I. Dróżdż, M. Dajcz
15:00 – Szczerbiec Wolbórz – Start Niechcice – M. Chodorowicz, P. Chmielewski, T. Lewandowski
(niedziela – 12 października)
15.30 – Gerlach Drzewica – Stal Niewiadów – J. Majchrowski, T. Krawczyk, P. Chmielewski

Klasa A grupa I
(sobota – 11 października)
15:00 – Skalnik Sulejów – LKS Białaczów – W. Markiewicz, M. Mielczarek, T. Rośniak
15:00 – Kasztelan Żarnów – Kawaleria Tomaszów – P. Kotarski, M. Kurzawski, P. Kowalik
(niedziela – 12 października)
11:00 – Tęcza Janków – Syrenka Zakościele – D. Gąsior, M. Kurzawski, I. Dróżdż
14:00 – RKS Rzeczyca – Polonia Rokiciny – P. Kotarski, M. Kieszkowski, A. Gadomski
15:00 – Relax Czerniewice – Luciążanka Przygłów – P. Socha, Ł. Sigorski, A. Burdach
15:00 – Atom Januszewice – Pionier Baby – B. Janiec, P. Pryczek, J. Krajewski

Klasa A grupa II
(niedziela – 12 października)
15:00 – GKS Rogi – Czarni Rozprza – M. Chodorowicz, M. Muskała, R. Fares
15:00 – Motor Bujniczki – Grabka Grabica – D. Łukasiński, P. Chodorowicz, J. Kania
15:00 – Start Lgota Wielka – Polonia Gorzędów – I. Dróżdż, P. Kowalik, T. Stolarski
15:00 – Zapał Krzętów – LUKS Gomunice – P. Suszyński, P. Niedźwiecki, W. Burzyński
15:30 – Victoria Żytno – LKS Wola Krzysztoporska – A. Nowak, D. Łuczyński, M. Dzwonkowski
15:30 – Astoria II Szczerców – Hetman Rusiec – W. Markiewicz, S. Głowacki, D. Gąsior

Klasa B grupa I
(niedziela – 12 października)
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – LKS Radzice – Ł. Sigorski
14:00 – IKS Inowłódź – Błysk Aleksandrów – T. Lewandowski
15:00 – LKS Będków – LUKS Mroczków-Dzielna – F. Barczak
15:00 – Sparta Ostrów – Modrzewianka Modrzew – Ł. Błotnicki
15:30 – LKS Mroczków – LKS Czarnocin – Z. Białas

Klasa B grupa II
(niedziela – 12 października)
14:00 – Grocholice Bełchatów – Ruch Chrzanowice – E. Giermata
15:00 – Błękitni Chabielice – Alfa Kleszczów – S. Miśkiewicz
15:00 – BG Sport Bąkowa Góra – Warta Pławno – A. Kozłowski
15:00 – Piast Krzywanice – EBE SPN Bełchatów – K. Koper
15:00 – LKS Dobryszyce – VIS Gidle – T. Rośniak
15:30 – Czartoria Ręczno – Victoria Woźniki – D. Pieścik

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments