Sokół Aleksandrów nie podbił Radomia

Sokół Aleksandrów przegrał na wyjeździe z Radomiakiem Radom 0:1 (0:1) w spotkaniu 14. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Zielono-biali przez całą drugą połowę grali w osłabieniu i nie byli w stanie sprawić niespodzianki przy zachowawczo i mądrze grającym liderze z Radomia.

Aleksandrowianie od samego początku grali głęboką defensywą. Rywale dochodzili pod pole karne przyjezdnych, ale od razu tracili piłkę. Pierwszą groźną akcję dopiero w 32. minucie przeprowadził Sokół. Po dośrodkowaniu w pole karne Marcin Pękała uderzył głową minimalnie obok słupka. W 43. minucie ładnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Krystian Puton czym zaskoczył Sebastiana Ostrowskiego. Warto dodać, że był to dopiero pierwszy celny strzał w tym pojedynku.

Tuż po przerwie z boiska w wyniku dwóch żółtych kartek usunięty został Damian Knera. To praktycznie od początku pokrzyżowało szyki drużynie gości. Radomiak grał natomiast swoją piłkę i kontrolował przebieg gry. Mimo wszystko przyjezdni starali się atakować. W 64. minucie nad poprzeczką uderzył Samuel Obi Uche, a w 75. minucie strzał Przemysława Woźniczaka zablokowali obrońcy gospodarzy. Wynik nie uległ już zmianie i trzy punkty pozostały w Radomiu.

Radomiak Radom – Sokół Aleksandrów 1:0 (1:0)