Kwiatkowice zmniejszyły stratę do lidera

We wtorek rozegrano w obu grupach sieradzkiej klasy A mecze 14. kolejki. Pauzę liderującego MKS Zduńska Wola wykorzystał LKS Kwiatkowice, który wygrał na własnym boisku z LZS Rębieskie. Niespodziewanie punkty w Bolesławcu straciła natomiast Unia Sulmierzyce.

W drugiej połowie lider I grupy grał w osłabieniu, przegrywał 0:1, ale mimo to w końcówce udało mu się uratować remis. Bramkę na wagę jednego punktu strzelił w 88. minucie Mateusz Stachera. Potknięcie prowadzących wykorzystała Victoria Skomlin, która rozbiła GKS Siemkowice. W grupie II LKS Kwiatkowice po dwóch golach Kamila Szymanka i jednym Dariusza Szymanka pokonał 3:2 LZS Rębieskie. Tym samym strata wicelidera do prowadzącego MKS Zduńska Wola zmalała do pięciu punktów. Poniżej prezentujemy wszystkie rezultaty wtorkowych pojedynków.