AKTUALNOŚCI
GKS Ksawerów mistrzem okręgu

To były już ostatnie halowe mistrzostwa okręgu łódzkiego będące jednocześnie eliminacjami do XV Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. W roczniku 2003 rywalizowało 10 drużyn. Zanotowano niespodziewane rozstrzygnięcia bowiem w meczu finałowym spotkały się drużyny GKS Ksawerów oraz Andrespolii Wiśniowa Góra.

plecaki-sportowe-keeza

Swoja wyższość pokazali podopieczni Krzysztofa Stefańczyka z GKS Ksawerów pokonując rówieśników z Andrespolii 6:3. W meczach półfinałowych GKS Ksawerów wygrał z  ŁKS 3:0, a Andrespolia pokonała w rzutach karnych 2:0 Widzew. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Eryka Adacha ze zwycięskiej drużyny, natomiast najlepszym bramkarzem został jego klubowy
kolega Michał Papież. Królem strzelców z dorobkiem 7 bramek został Kacper Makulski z Andrespolii Wiśniowa Góra. GKS Ksawerów i Andrespolia Wiśniowa Góra zagrają w turnieju finałowym.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
zenon ale nie znawca

z bólem serca informuję o zejściu z tego świata 2 drużyn: Andrespolii i GKS Ksawerów , oczywiście w roczniku 2003. Wiosną obie te ekipy nie będą już istnieć. Powód prozaiczny. Łowcy.B. Kto jest innego zdania????

rks-radomsko-keeza