Zjednoczeni wygrali w Skierniewicach

W meczu 17. kolejki IV ligi łódzkiej Widok Skierniewice przegrał na własnym boisku ze Zjednoczonymi Stryków 1:2 (0:2). Podopieczni Tomasza Szcześniaka prowadzenie objęli już w 4. minucie po trafieniu Sebastiana Balcerka.

W 37. minucie na 2:0 podwyższył Konrad Bełdziński pokonując Bartłomieja Stokowskiego strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego. Widok nie rezygnował z walki o korzystny wynik. Sześć minut po wznowieniu gry w polu karnym sfaulowany został Łukasz Stangreciak. Do piłki podszedł kapitan gospodarzy Wojciech Borowiec i nie dał szans bramkarzowi Zjednoczonych Marcinowi Pająkowi. Mimo kilku sytuacji z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie i Zjednoczeni wywieźli ze Skierniewic komplet punktów.

Widok Skierniewice – Zjednoczeni Stryków 1:2 (0:2)
Bramki: Wojciech Borowiec 51-karny – Sebastian Balcerek 4, Konrad Bełdziński 37

Widok: Stokowski – Jaworski ż, Kowalczyk, Klimczak – Iwanowski (65′ Sztocki), Paprocki ż, Wrzodak, Borowiec, Markowski (77′ Foks) – Stangreciak ż, Potocki.
Trenerzy: Łukasz Korwek, Piotr Wysocki

Zjednoczeni: Pająk – Wróblewski ż (40′ Majewski ż), Lenart, Sender, Drogosz ż – Podedworny (46′ Neuman), Kluge, Stanisławski (65′ Ryplewicz), Bełdziński – Balcerek, Nagański (57′ Bergiel).
Trener: Tomasz Szcześniak

Sędziował: Dawid Grzelak (Sieradz). Widzów: 30

Źródło: widokskierniewice.pl