Hokejowy wynik w Aleksandrowie

Trzecioligowy Sokół Aleksandrów wygrał z juniorami UKS SMS Łódź 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) w meczu sparingowym, w ramach roztrenowania po rundzie jesiennej. Spotkanie odbyło się na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim. Rozegrano trzy tercje po czterdzieści minut.

Pierwsza odsłona należała do gospodarzy, którzy po dwóch golach Łukasza Chojeckiego prowadzili 2:1. W drugiej odsłonie do siatki rywali trafił Michał Wrzesiński. Trzecia tercja padła łupem młodych piłkarzy z Łodzi, którzy ze stanu 1:3 doprowadzili do remisu. Przy stanie 3:3 zwycięską bramkę zdołał strzelić Jakub Bistuła.

Sokół Aleksandrów – UKS SMS Łódź (juniorzy) 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
Bramki dla Sokoła:
Łukasz Chojecki 2, Michał Wrzesiński, Jakub Bistuła

Sokół: Ostrowski – zawodnik testowany, Woźniczak, Bierzyński, Golański – Pękała, Zwoliński, Pawlak, Wrzesiński, Szynka – Chojecki, na zmiany wchodzili: Oborowski, Łągiewczyk, Rogalski, Bistuła, Przybyła, Kuchciak, Urbanowicz, Wojtczyk, Indraszczyk.