AKTUALNOŚCI
Mistrzostwa w siatkonogę w Bełchatowie

Takiej imprezy w Bełchatowie jeszcze nie było. W poświąteczny weekend (27/28 grudnia) w hali Energia rozegrane zostaną VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze. Obok zmagań najlepszych w kraju specjalistów futnetu planowane są także inne atrakcje.

promocja keeza

Wybór Bełchatowa był dla nas oczywisty, z uwagi na fakt, że to miasto, które ma bogate tradycje zarówno piłkarskie, jak i siatkarskie, a więc dyscyplin, które łączy w sobie futnet. Rozgrywki są niezwykle widowiskowe. Gracze do odbijania piłki mogą bowiem wykorzystywać każdą część ciała oprócz rąk – powiedział Michał Sieczko, prezes Siatkonoga Polska.

Futnet - plakatW zawodach wystartują drużyny reprezentujące łódzkich Blokersów. Nie zabraknie również reprezentantów gospodarzy. Jacek Berensztajn grać tym razem w parze będzie z Łukaszem Sapelą. Na koncie popularnego „Berka” jest już wicemistrzostwo Polski w duecie z Marcelem Bartosiakiem. – Na pewno jako gospodarze postaramy się zaprezentować jak najlepiej. Zapraszamy wszystkich kibiców, emocje są gwarantowane – mówi sympatyczny zawodnik.

Startujemy 27 grudnia o 8:00. Tego dnia odbędą się rozgrywki eliminacyjne. Niedziela upłynie pod znakiem ćwierćfinałów, półfinałów i finałów. Początek meczów o 12:00. Sam finał rozpocznie się około 16:00 – dodaje Michał Sieczko.

Dla kibiców ważna informacja – wstęp na zawody jest wolny. Warto więc przyjść do Hali Energia i obejrzeć techniczne sztuczki na najwyższym krajowym poziomie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments