Eryk Lebioda już strzela dla GKS

Aż 8:0 wygrały rezerwy PGE GKS Bełchatów w sparingowym spotkaniu z juniorami Pogoni Zduńska Wola. Trener Krystian Kierach sprawdził w tym meczu piętnastu piłkarzy. Uwagę zwracają dwa gole Eryka Lebiody, najskuteczniejszego piłkarza łódzkiej okręgówki. Młody zawodnik ze Stali Głowno testowany jest w Bełchatowie.

Mecz trwał 2×40 minut, a worek z bramkami rozwiązał Albin Maciejewski w 24. minucie. Na kolejne gole nie trzeba było już tak długo czekać. Przed przerwą drugie swoje trafienie zanotował Maciejewski, a wynik tej odsłony ustalił Eryk Lebioda. W drugiej połowie bełchatowianie strzelili jeszcze pięć kolejnych bramek i w efekcie wygrali 8:0. Za tydzień (31 stycznia) zmierzą się z liderem piotrkowskiej klasy okręgowej – Zjednoczonymi Gmina Bełchatów.

PGE GKS II Bełchatów – Pogoń Zduńska Wola 8:0 (3:0)
Bramki: Albin Maciejewski 24, 34, 73, Eryk Lebioda 40, 70, Maciej Łabędzki 64, 73, 78

PGE GKS II: Niżnik – Góralczyk, Stolarczyk (41′ Ozga), Kowalski, Szóstakiewicz – Maciejewski, Bociek, Sitarz (21′ Raś), Nowiński (41 Paluszkiewicz)  – Pałczyński (41′ Łabędzki), Lebioda.

Źródło: gksbelchatow.com, własne