Vardar Skopje lepszy od Widzewa

Piłkarze Widzewa Łódź mają za sobą drugi mecz sparingowy podczas zgrupowania w Turcji. Po wygranej z brazylijską drużyną stanową zespół Wojciecha Stawowego przegrał z macedońskim Vardarem Skopje 0:2 (0:0). Kolejną grę kontrolną widzewiacy mają zaplanowaną na 27 stycznia z libijskim Al-Ahli Tripoli.

Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Dino Hamzicia pokonał w 60. minucie Dejan Blazevski, a wynik spotkania na 2:0 ustalił w doliczonym czasie gry Filip Ivanovski. W obu przypadkach winę za utratę gola ponosi prawa strona defensywy Widzewa.

Widzew Łódź – Vardar Skopje 0:2 (0:0)

Widzew: Maciej Krakowiak (46′ Dino Hamzić) – Konrad Wrzesiński (70′ Marcin Kozłowski), Krystian Nowak, Arkadiusz Kasperkiewicz (46′ Damian Lenkiewicz), Bartosz Brodziński – Szymon Zgarda, Piotr Mroziński, Dawid Kwiek (70′ Bartłomiej Kasprzak), Maksym Kowal (46′ Tsubasa Nishi), Veljko Batrović (75′ Mateusz Janiec) – Mariusz Rybicki.

Źródło: widzewlodz.pl