Skuteczna końcówka Neru Poddębice

Wygraną Neru Poddębice zakończył się pierwszy w tym roku mecz sparingowy na boisku w Byczynie. Podopieczni trenera Piotra Szarpaka pokonali 2:0 (0:0) LKS Rosanów, dla którego był to drugi sprawdzian tego dnia. Poddębiczanie ze zwycięstwa mogą się cieszyć dzięki dobrej końcówce.

Pierwsza połowa nie przyniosła goli. Mimo kilku dobrych okazji z obu stron czyste konta zachowali: Maciej Marciniak i Bartosz Bartosiński. Wynik spotkania otworzył dopiero w 72. minucie Joachim Pabjańczyk. Dziesięć minut później na 2:0 podwyższył Marcin Dopierała. W ekipie z Poddębic wystąpiło pięciu testowanych zawodników.

Ner Poddębice – LKS Rosanów 2:0 (0:0)
Joachim Pabjańczyk 72, Marcin Dopierała 83

Ner: I połowa: Marciniak – Owczarek, zawodnik testowany, Stajewski zawodnik testowany, Woźniak, Rachubiński, zawodnik testowany, Jarczewski – Pabjańczyk, Okoński, II połowa: Sokołowicz – Pietrzak, Dopierała, Bąk – zawodnik testowany , Świątkiewicz, zawodnik testowany, Rachubiński, Jarczewski – Pabjańczyk, Nowak.

Rosanów: Bartosiński – Słyścio, Słodkiewicz, Lewandowski, Socha – Krawczyk, Ziółkowski, Sobczak, Gałecki – Goczał, Wiosna.

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl