Sześć bramek Astorii Szczerców

Wysoką wygraną 6:0 (1:0) Astorii Szczerców (IV liga łódzka) zakończył się rozegrany w Zduńskiej Woli mecz sparingowy z MKS Zduńska Wola (II grupa sieradzkiej klasy A). Szczercowianie do przerwy prowadzili zaledwie jedną bramką, ale po przerwie zrzucili na rywali prawdziwy grad goli.

Pierwszego gola w 20. minucie strzelił Wojciech Ciurzycki. Astoria częściej utrzymywała się przy piłce i stwarzała zagrożenie. Mimo wszystko pierwsza połowa zakończyła się tylko jednobramkowym prowadzeniem.

Zdecydowanie bardziej skuteczna była druga odsłona. Worek z bramkami rozwiązał tuż po gwizdku Radosław Pęciak. Chwilę później ten sam piłkarz podwyższył na 3:0. Po tym golu kolejno do siatki trafiali jeszcze: Piotr Piotrowski, Tomasz Siewiera i Dawid Skalski.

MKS Zduńska Wola – Astoria Szczerców 0:6 (0:1)
Bramki: Wojciech Ciurzycki 20, Radosław Pęciak 47, 50, Piotr Piotrowski 68, Tomasz Siewiera 80, Dawid Skalski 87

Astoria: Gonerski – Landowski, Rudzki, Kowalski, Stępnik – Ciurzycki, Pęciak, Wieczorek, Wańdoch – M. Siewiera, Ulfik, na zmiany wchodzili: Rybka – P. Sadziński, Wójcikowski, T. Siewiera, Jurkiv, Bocian, Skała, Piotrowski, Skalski.