Sparingowa wygrana Włókniarza

Czwartoligowy Włókniarz Moszczenica wygrał w meczu sparingowym z LKS Lubochnia (piotrkowska klasa okręgowa) 3:1 (1:1). Spotkanie odbyło się w Tomaszowie Mazowieckim. Pierwsza połowa zakończyła się bramkowym remisem, a w drugiej części sparingu do bramki trafiali już tylko podopieczni Daniela Cichosza.

Włókniarz stracił gola w 18. minucie i grający w okręgówce LKS Lubochnia objął niespodziewane prowadzenie. Wyrównał dziesięć minut później Daniel Olejnik. W końcowym wyniku zdecydowały pierwsze minuty drugiej odsłony spotkania. Marcin Świątek i Marcin Staniaszek zdobyli w krótkim odstępie czasu dwa gole i czwartoligowiec z Moszczenicy wygrał 3:1. Kolejny mecz sparingowy Włókniarz rozegra dopiero w marcu. Najprawdopodobniej w środę (4 marca) zmierzy się ze Stalą Niewiadów.

Włókniarz Moszczenica – LKS Lubochnia 3:1 (1:1)
(dla Włókniarza: Daniel Olejnik 28, Marcin Świątek 50, Marcin Staniaszek 54)

Włókniarz: Ćwikła – Wybodeł, Marcin Świątek, Stańczyk, Marcin Wiktor – Jarosław Brylikowski, Janiec, Staniaszek, Jachymski, Kuchta – Olejnik.

Na zmiany weszli: Pałygiewicz – Marcin Brylikowski, Domański, Dybała, Adamek.