Polonia Piotrków rozbiła Kawalerię

Wysoką formę strzelecką zademonstrowali piłkarze czwartoligowej Polonii Piotrków. Zespół Roberta Grzesiuka pokonał Kawalerię Tomaszów Mazowiecki (spadkowicz z piotrkowskiej klasy okręgowej, obecnie klasa A) 5:0 (2:0) w kolejnym meczu sparingowym. Jedną z bramek strzelił Adrian Malicki, który niedawno wznowił treningi z zespołem.

Strzelecki festiwal rozpoczął już w 4. minucie Dariusz Stęborowski. Na 2:0 podwyższył dziesięć minut przed przerwą Mariusz Zaor. Kolejne bramki padły w drugiej połowie, a zdobyli je wprowadzeni w przerwie piłkarze: Tomasz Wrona, Adrian Malicki i Konrad Jarzembowski. Kolejny sparing zespół z Piotrkowa rozegra w niedzielę (1 marca) z Mechanikiem Radomsko.

Polonia Piotrków – Kawaleria Tomaszów 5:0 (2:0)
(Dariusz Stęborowski 4, Mariusz Zaor 35, Tomasz Wrona 54, Adrian Malicki 61, Konrad Jarzembowski 66)

Polonia: Wajszczyk – Krzemiński, Batata, Polit, Grzybowski – Zaor, Stęborowski, Gul, Paprocki, Kubiak – Dura.
Na zmiany weszli: Błażejewski, Sulikowski, Basiński, Jarzembowski, Piotr Wrona, Tomasz Wrona, Malicki, Niemiec, Kowalczyk, Rzepecki, Cieślik, Kamocki.