Warta Sieradz na remis z Nerem

Remisem 1:1 (0:1) zakończyło się spotkanie sparingowe Warty Sieradz (III liga łódzko-mazowiecka) z Nerem Poddębice (IV liga łódzka), które zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Sieradzu. Pojedynek stał na wysokim poziomie, a obie drużyny miały kilka okazji na zwycięskiego gola.

Dla poddębiczan było to pierwsze od wielu spotkań rozegrane poza Byczyną. Faworytem tego pojedynku byli gospodarze. Mimo wszystko pojedynek praktycznie był wyrównany. Niespodziewanie w 28. minucie Ner objął prowadzenie. Krzysztofa Chruściela pokonał Olaf Okoński. Przed przerwą sieradzanom nie udało się wyrównać.

Gola na remis podopieczni trenera Tomasza Kmiecika strzelili dopiero w 64. minucie po uderzeniu Marcina Kobierskiego. Obie drużyny od tego momentu skupiły się głównie na pewnej grze w defensywie. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Wynik nie uległ zmianie i pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Warta Sieradz – Ner Poddębice 1:1 (0:1)
Bramki: Marcin Kobierski 64 – Olaf Okoński 28

Warta: Chruściel – Bartłoszewski (64′ Kowalski), Krymarys (46′ T. Różycki), Łochowski, Pietras (46′ Sosnowski) – Idzikowski (46′ Szyc), Jezierski, Mitek, P. Kobierski (64′ Chlebicz), Bogdan – M. Kobierski.

Ner: Sokołowicz (46′ Marciniak) – Owczarek, Woźniak, Gniadzik, Dopierała (70′ Pietrzak) –Jarczewski (46′ Stasiak), Bogołębski, Rachubiński, Pabjańczyk, Tonn (46′ Świątkiewicz) – Okoński (70′ Sobańda).

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl