Zjednoczeni Stryków lepsi od Mazovii

W rozegranym w Wołuczy meczu kontrolnym czwartoligowy zespół Zjednoczonych Stryków wygrał z Mazovią Rawa Mazowiecka (skierniewicka klasa okręgowa) 3:2 (0:0). Po bezbramkowej pierwszej odsłonie w drugiej odsłonie kibice zobaczyli aż pięć bramek.

W pierwszej połowie nic szczególnego się nie działo. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, a żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć skutecznej drogi do bramki. Sytuacja diametralnie zmieniła się po przerwie. Tempo meczu wyraźnie przyspieszyło, a bramki padały raz za razem. W zespole strykowian na listę strzelców wpisali się: Sebastian Balcerek, Paweł Różniata i Bartosz Stanisławski.

Być może oba zespoły spotkanie rewanżowe rozegrają już w rozgrywkach ligowych. Walcząca o powrót do IV ligi łódzkiej Mazovia jest mistrzem jesieni w swojej klasie rozgrywkowej i ma duże szanse na awans.

Zjednoczeni Stryków – Mazovia Rawa Mazowiecka 3:2 (0:0)
Bramki dla Zjednoczonych:
Sebastian Balcerek 50, Paweł Rożniata 60, Bartosz Stanisławski 72

Zjednoczeni: Jarocki – Majewski, Sender, Wróblewski, Drogosz – Chmielewski, Oborowski, Buchowicz, Bełdziński – Ryplewicz, Nagański, II połowa: Tyburski – Sieczkowski, Urbański, Sender, Król – Mospinek, Rożniata, Stanisławski, Ł. Neuman – Różalski, Balcerek.