Pewna wygrana Włókniarza Moszczenica

Włókniarz Moszczenica (IV liga łódzka) wygrał pewnie 3:1 (1:1) ze Stalą Niewiadów (piotrkowska klasa okręgowa) w swoim kolejnym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tomaszowie, a podopieczni Daniela Cichosza rozstrzelali się dopiero po przerwie.

Po pierwszej połowie ciężko było stwierdzić, która ze stron miała choćby minimalną przewagę. Pojedynek był bardzo wyrównany. Obie bramki w tej części gry padły po szybkich kontrach. Ze strony Włókniarza uczynił to w 25. minucie Piotr Domański.

Druga połowa zdecydowanie należała do czwartoligowca. Włókniarz zepchnął rywali do defensywy, a swoją przewagę udokumentował dwoma golami autorstwa Daniela Olejnika i Marcina Staniaszka. Obaj piłkarze mieli jeszcze po dobrej okazji na podwyższenie rezultatu, ale nie byli w stanie pokonać już golkipera rywali. Przed szansą stanął również jeszcze Marcin Brylikowski, ale jego uderzenie minimalnie przeleciało nad bramką.

Włókniarz Moszczenica – Stal Niewiadów 3:1 (1:1)