Rezerwy GKS rozbiły wicelidera

Czwartoligowe rezerwy PGE GKS Bełchatów wysoko pokonały wicelidera piotrkowskiej klasy okręgowej w sparingowym meczu, który rozegrany został w Bełchatowie. Zespół Krystiana Kieracha wygrał aż 6:0 (5:0). W niedzielę bełchatowianie rozegrają mecz ligowy z Borutą Zgierz.

Trenerzy obu drużyn ustalili, że mecz potrwa 80 minut (2×40 minut). Już do przerwy bełchatowianie prowadzili 5:0. Trzy bramki zdobył Krystian Pałczyński, a dwie Albin Maciejewski. Po przerwie wynik spotkania na 6:0 ustalił Cezary Nowiński.

PGE GKS II Bełchatów – Szczerbiec Wolbórz 6:0 (5:0)
Bramki: Albin Maciejewski 3, 31, Krystian Pałczyński 6, 11, 35, Cezary Nowiński 51

PGE GKS II: Dróżdż (61′ Kuźma) – Paluszkiewicz (51′ Stępień), Michalski (41′ Kowalski), Szóstakiewicz, Grzejda – Bociek (41′ Flaszka), Raś – Maciejewski, Kondracki, Nowiński – Pałczyński (51′ Sitarz).

Źródło: gksbelchatow.com