KS Paradyż wypunktował Mechanika

KS Paradyż bez żadnych problemów pokonał Mechanika Radomsko w spotkaniu 26. kolejki IV ligi łódzkiej. Już do przerwy zespół Zbigniewa Podsiebierskiego prowadził różnicą dwóch bramek. W końcówce spotkania rywala dobił Krzysztof Łukasik. Dzięki wygranej paradyżanie umocnili się na siódmym miejscu w tabeli.

Jesienią Mechanik pokonał drużynę Zbigniewa Podsiebierskiego na własnym boisku 3:1. Nic więc dziwnego, że gospodarze przystąpili do meczu z ogromną wolą walki rewanżu za tamten pojedynek. Od pierwszych minuty uzyskali przewagę, którą w pierwszej połowie udokumentowali dwoma trafieniami. Szymona Dulę pokonali w odstępie kilku minut Jakub Kos i Sebastian Jura.

Trener Mechanika próbował w drugiej połowie zmienić losy meczu dokonując zmian. Na niewiele się one jednak zdały. Gospodarze kontrolowali spotkanie i w 85. minucie zadali gościom trzeci cios. Wynik meczu na 3:0 dla zespołu grającego w Wielkiej Woli ustalił Krzysztof Łukasik.

KS Paradyż – Mechanik Radomsko 3:0 (2:0)
Bramki: Jakub Kos 26, Sebastian Jura 29, Krzysztof Łukasik 85

KS Paradyż: Jędrzejewski – Telus, Śliwka, Majsak, Majewski – Łukasik, Kos (75′ Lenart), Mariusz Koćmin (83′ Łubowski), Jura, Berc – Bańczyk (72′ Kalinowski).

Mechanik: Dula – Marcin Antczak, Frączyk, Kolba, Kornacki (68′ Brych) – Lewacki (61′ Królik), Majewski, Michalski, Nowak, Tazbir (73′ Żak) – Walioszczyk.